naglowek.jpg
 
Aktualności
MKS remisuje w lidze wojewódzkiej
02-04-2012

W sobotę (31//03/12) drużyna rocznika '96 grająca w klasie "Deyny" ligi wojewódzkiej rozegrała swój pierwszy mecz w rundzie wiosennej.

Przeciwnikiem MKS-u była drużyna SAS Unii Skierniewice.
Mecz rozpoczął się w trudnych warunkach atmosferycznych, początek spotkania należał do drużyny MKS, gdzie drużyna stworzyła sobie kilka dogodnych sytuacji, ale pierwsza bramka padła dopiero w 23min. spotkania po akcji całego zespołu MKS, bramkę strzelił Krzysztof Rosiak. W kolejnych minutach do głosu dochodzili już zawodnicy drużyny gości co dało efekt w 35min. w postaci bramki, strzelcem był Łukasz Dziubiński zawodnik Unii i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

Druga połowa była rozgrywana w środkowej części boiska i zakończyła się bezbramkowo, chociaż goście mieli dogodną sytuację i mogli wyjść na prowadzenie w meczu, ale drużynę gospodarzy uratował słupek.


MKS Zduńska Wola - SAS Unia Skierniewice 1:1 (1:1)
Strzelcy bramek : Krzysztof Rosiak - MKS, Łukasz Dziubiński - SAS Unia.


Skład MKS - Rafał Pietrzak(b), Andrzej Jałowy, Łukasz Fendor, Bartosz Niziołek, Mateusz Nyks, Adrian Kowalczyk, Łukasz Rakowski, Michał Fijałkowski, Przemysław Aleksandrowicz, Krzysztof Rosiak, Michał Pietrzykowski, Daniel Zielonka (b), Krystian Lisiecki, Piotr Tomczyk, Marcin Matyla.
Trener - Zbigniew Zając.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg