naglowek.jpg
 
Aktualności
Eliminacje do wojewódzkiego turnieju w tenisa stołowego
02-03-2012

2 marca 2012r Hufiec Pracy 5-15 w Zduńskiej Woli zorganizował dla swoich podopiecznych z Łasku, Zduńskiej Woli i Poddębic rozgrywki tenisa stołowego. Zawody miały na celu przygotowanie i wyłonienie drużyny, która będzie reprezentować nasz hufiec w turnieju wojewódzkim w Piotrkowie Trybunalskim. Długoletnia współpraca Hufca Pracy z Zakładem Usług Przemysłowych „Sagma” zaowocowała m.in. tym, iż kolejny raz została nam udostępniona przez właściciela świetlica, na której odbyły się rozgrywki. Na turnieju obecne były również lokalne media, oraz studentka pedagogiki, która korzystając z odbywanych praktyk w zakładzie Pana Grzegorza Sapiejki mogła dowiedzieć się jaką rolę w wypełnianiu czasu wolnego młodzieży pełni Hufiec Pracy. Pani Magda zadawała pytania wychowawcy HP, obserwowała na bieżąco przebieg turnieju.

 

 

Impreza ta, to przede wszystkim integracja naszej młodzieży, ale również propagowanie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez sport, a także zwiększenie aktywności fizycznej wśród uczestników jako alternatywa siedzącego trybu życia.

Mecze rozgrywane były w miłej atmosferze i dobrej zabawie zgodnie z zasadami fair play. Sędziującym rozgrywki był wychowawca Hufca Pracy Andrzej Nowak.

Wśród chłopców najlepszym zawodnikiem rozgrywek okazał się Dawid Janicki, zaś wśród dziewcząt - Marta Kowalska.

 

Po turnieju nastąpiło uroczyste zakończenie oraz słodki poczęstunek, podczas którego ogłoszono wyniki  i wręczono wszystkim uczestnikom nagrody.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg