naglowek.jpg
 
Aktualności
Trzynastka okazała się szczęśliwa!
05-11-2012

W 13-ej kolejce w (03/11/12) w rozgrywkach ligi woj. juniorów młodszych , trzynastka okazała się szczęśliwa dla gospodarzy.
Drużyna MKS podejmowała na własnym boisku zespół Włókniarza Zelów pokonując gości 2:1.
Początek meczu był bardzo senny jak jesienna pogoda i dopiero gospodarze stworzyli pierwszą groźną akcję w 15min. Meczu, gdzie Przemysław Pawłowski strzałem po ziemi nie zdołał pokonać bramkarza gości. Kolejna groźna akcja to którą zainicjował Michał Pietrzykowski dośrodkowaniem w pole bramkowe, bramkarz gości minął się z piłką, a egzekutorem okazał się Przemysław Pawłowski i MKS wyszedł na prowadzenie i wynik został ustalony 1-0 do przerwy.


W 50 min. drugiej połowy meczu pięknym strzałem z 18 metrów popisał się Łukasz Rakowski zawodnik MKS-u i drużyna gospodarzy prowadziła już 2-0, ale w 65 min. po wykonywanym rzucie wolnym przez gości zespół Włókniarza zdobył honorowego gola po strzale Jakuba Forysia i takim wynikiem zakończyło się spotkanie.MKS Zduńska Wola - Włókniarz Zelów 2:1 (1:0)Skład MKS: Daniel Zielonka (b), Mateusz Nyks, Andrzej Jałowy, Dominik Błasiak, Krzysztof Rosiak, Filip Dudak, Jędrzej Dzieran, Michał Pietrzykowski, Łukasz Rakowski, Marcin Szewczyk, Dawid Kończak, Kacper Korona.

Trener - Tomasz Ziółkowski.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg