naglowek.jpg
 
Aktualności
Bardzo udany weekend dla tenisistów z IKS START
04-12-2017

W sobotę (2 grudnia) III ligowa drużyna IKS START w składzie: Przemysław Gierak, Piotr Pabich, Mateusz Sarzała, Dominik Ciszewski i Arkadiusz Ciszewski zdecydowanie pokonała na wyjeździe drużynę MLUKS II Brzeziny 7 : 3.

Był to ostatni mecz w I rundzie rozgrywek drużynowych III ligi i warto zaznaczyć, że drużyna IKS START plasuje się na 4 miejscu, mając 16 punktów, tak jak 4 inne zespoły i stratę 2 punktów do lidera. Sytuacja ta stwarza szansę na rywalizację w rundzie rewanżowej o awans do II ligi.

Natomiast w niedzielę (3 grudnia) siedmiu zawodników IKS START reprezentowało Klub na Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym Seniorów w Łodzi.

Podczas turnieju zawodnicy IKS START zajęli pierwsze miejsce - Marcin Sankowski, a drugie - Grzegorz Janczewski. Obaj reprezentować będą województwo łódzkie na Grand Prix Polski, który odbędzie się w dniach 15-17 grudnia w Wałbrzychu.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Powiat-Zdunskowolski

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg