Serdecznie zapraszamy na na obrady XXXVII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
21-02-2014

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego pan Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XXXVII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 28 lutego 2014 r. o godz. 10OO.

Posiedzenie odbędzie się
w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXXVII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXXVI nadzwyczajnej sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  5. Powołanie Komisji Uchwał.
  6. Sprawozdanie Starosty Zduńskowolskiego z realizacji Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Porządku Publicznego i Bezpieczeństwa Obywateli „Bezpieczny Powiat Zduńskowolski 2011-2014” za rok 2013.
  7. Sprawozdanie o stanie Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Skuteczności Działania Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli w roku 2013.
  8. Informacja o Stanie Ochrony Przeciwpożarowej na Terenie Powiatu Zduńskowolskiego w 2013 r.
  9. Informacja dotycząca przedstawienia założeń Ogólnych do Programu Funkcjonalno-Użytkowego dla zadania „Rozbudowa i modernizacja Zduńskowolskiego Szpitala Powiatowego Sp. z o.o. w Zduńskiej Woli wraz z kosztorysem.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Planu Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Zduńska Wola-Karsznice.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Zduńskowolskiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Zduńskowolski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  12. Informacja o wysokości jednorazowych dodatków uzupełniających dla nauczycieli wynikających z obowiązku realizacji art. 30 a Ustawy Karty Nauczyciela za, rok 2013.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXXIV/104/13 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2014-2025 – FK. 6/14.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXXIV/105/13 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2014 - FK.7 /14.
  15. Interpelacje i zapytania Radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  17. Sprawy różne.
  18. Zakończenie XXXVII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.