Dwa partnerskie samorządy przyjeły Plan Rozwoju MOF

Wczoraj Rada Gminy Sędziejowice jednomyślnie przegłosowała uchwałę w sprawie przyjęcia Planu Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Zduńska Wola Karsznice. Na sesji byli obecni przedstawiciele Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego w Łodzi – którzy przedstawili prezentację multimedialną o wizji, celach i misji MOF-u – oraz Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik.

Podobne spotkanie miało miejsce w Starostwie Powiatowym w Łasku. Również tam pojawili się reprezentanci ŁARR-u oraz Starosta Zduńskowolski. Radni powiatu łaskiego mieli kilka pytań, jednak wszystkie niejasności rozwiał Starosta Wojciech Rychlik, który odpowiadał na wszystkie pytania radnych. W ostateczności Rada Powiatu Łaskiego jednogłośnie podjęła uchwałę w sprawie uchwalenia Planu Rozwoju Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Zduńska Wola Karsznice.