Zapraszamy do udziału w obradach Sesji Rady Powiatu Zduńskowlskiego
24-01-2014

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Pan Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XXXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 30 stycznia 2014 r. o godz. 10OO.

Posiedzenie odbędzie się
w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji
w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XXXIV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.

5. Powołanie Komisji Uchwał.

6. Sprawozdanie merytoryczne i finansowe z realizacji zadań powiatowej biblioteki publicznej dla powiatu zduńskowolskiego powierzonych Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Jerzego Szaniawskiego w Zduńskiej Woli w 2013 roku.

7. Sprawozdanie Starosty Zduńskowolskiego z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku za 2013 rok.

8. Podjęcie uchwały w sprawie delegowania przedstawicieli Rady Powiatu Zduńskowolskiego do składu Komisji Bezpieczeństwa i Porządku.

9. Sprawozdanie z prac Komisji Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Infrastruktury Technicznej w roku 2013.

10. Sprawozdanie z prac Komisji Programowo- Budżetowej w roku 2013.

11. Sprawozdanie z prac Komisji Ogólnospołecznej w 2013 roku.

12. Sprawozdanie z prac Komisji Rewizyjnej w roku 2013.

13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia projektu pn: „Przedsiębiorca 50+” w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.

15. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego do podpisania umowy partnerstwa z Powiatem Łaskim i udzielenia wzajemnej pomocy.

16. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXXIV/104/13 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2014-2025 – FK.1/14.

17. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXXIV/105/13 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2014 - FK.2/14.

18. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu i pożyczki w roku 2014 – FK.3/14.

19. Interpelacje i zapytania Radnych.

20. Wnioski i oświadczenia Radnych.

21. Sprawy różne.

22. Zakończenie XXXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.