Zapraszamy do udziału w obradach Sesji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
26-11-2013

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Pan Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XXXIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 29 listopada 2013 r. o godz. 10.00.

Posiedzenie odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXXIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołów z XXXI i XXXII uroczystej sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  5. Powołanie Komisji Uchwał.
  6. Informacja Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Łodzi o stanie środowiska na terenie powiatu zduńskowolskiego w 2012 roku.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Zduńskowolskiego.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia harmonogramu godzin pracy oraz dyżurów nocnych aptek ogólnodostępnych w okresie od 01.01.2014 r. do 31.12.2014 r., funkcjonujących na terenie powiatu zduńskowolskiego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Programu Współpracy Powiatu Zduńskowolskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie likwidacji liceów profilowanych, uzupełniających liceów ogólnokształcących dla dorosłych, techników uzupełniających oraz techników uzupełniających dla dorosłych.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze powiatu zduńskowolskiego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XVI/50/12 Rady Powiatu Zduńskowolskiego z dnia 27 czerwca 2012 roku w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Powiatu Zduńskowolskiego, których właścicielem lub zarządzającym jest Powiat Zduńskowolski oraz warunków i zasad korzystania z tych przystanków.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXI/97/12 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2013-2025 - FK.32/13.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXI/98/12 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2013 – FK.33/13.
  17. Interpelacje i zapytania Radnych.
  18. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  19. Sprawy różne.
  20. Zakończenie XXXIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.