Zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców do udziału w ankiecie w ramach projektu "Wyznaczenie miejskiego obszaru funkcjonalnego..."
21-11-2013

Serdecznie zapraszamy mieszkańców i przedsiębiorców z terenu Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego do udziału w ankiecie w ramach projektu "Wyznaczenie miejskiego obszaru funkcjonalnego o charakterze transportowo-przemysłowym na terenie Powiatu Zduńskowolskiego i Powiatu Łaskiego wokół węzła drogi ekspresowej S8 Zduńska Wola Karsznice oraz magistrali kolejowej Śląsk - Porty".

Ankieta ma na celu poznanie Państwa opinii w kwestii rozwoju społeczno-gospodarczego projektowanego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Zduńska Wola Karsznice.

Poprzez udział w badaniu uzyskacie Państwo realny wpływ na kształt i kierunek rozwoju planowanego obszaru, możecie zgłaszać potrzeby i propozycje projektów do realizacji na terenie przyszłego Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Badanie jest anonimowe, a jego wyniki zostaną przedstawione wyłącznie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.

Wypełnioną ankietę prosimy przesłać do 30 listopada 2013 r. na jeden z podanych niżej adresów e-mail:

bądź dostarczyć do Biura Projektu na adres:

Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli

ul. Złotnickiego 25

98-220 Zduńska Wola

pok. nr 11, I p. (Referat ds. Inwestycji i Rozwoju)