Serdecznie zapraszamy na uroczystą sesję w dniu 8 listopada 2013 r.
30-10-2013

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Pan Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XXXII uroczystej sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje na godz. 16.00 w dniu 8 listopada 2013 roku.

Posiedzenie odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli przy ul. Dolnej 41.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXXII uroczystej sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.

3. Wystąpienie Starosty Zduńskowolskiego.

4. Wręczenie Medali „Zasłużony dla Powiatu Zduńskowolskiego”

Ś.P. Wandzie Kochelskiej

Panu Grzegorzowi Sapiejce

Panu Janowi Brzozowskiemu

Panu Janowi Bizoniowi

Panu Eugeniuszowi Kalecie.

5. Wystąpienia gości.

6. Zakończenie posiedzenia XXXII uroczystej sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

Po uroczystej sesji Starosta Zduńskowolski Wojciech Rychlik zaprasza na koncert słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów I LO im. Kazimierza Wielkiego oraz uczniów PSM I i II stopnia poświęcony 95 rocznicy Odzyskania Niepodległości i Świętu Narodowemu 11 Listopada.