Serdecznie zapraszamy na obrady XXXI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
18-10-2013

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Pan Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XXXI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 25 października 2013 r. o godz. 10.00

Posiedzenie odbędzie się
w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXXI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XXX sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  5. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych Radnych Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego dotycząca analizy oświadczeń majątkowych kierowników jednostek organizacyjnych, osób wydających decyzje w imieniu Starosty oraz Członków Zarządu Powiatu.
  6. Powołanie Komisji Uchwał.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Zduńskowolskiego” Pani Wandzie Kochelskiej.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Zduńskowolskiego” Panu Janowi Bizoniowi.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Zduńskowolskiego” Panu Eugeniuszowi Kalecie.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Zduńskowolskiego” Panu Janowi Brzozowskiemu.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przyznania Medalu „Zasłużony dla Powiatu Zduńskowolskiego” Panu Grzegorzowi Sapiejce.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji dla publicznych oraz niepublicznych szkół i placówek oświatowych dotowanych z budżetu Powiatu Zduńskowolskiego oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania.
  13. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Powiatu Zduńskowolskiego za rok szkolny 2012/2013.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr XXII/10/13 Rady Powiatu Zduńskowolskiego z dnia 31 stycznia 2013 r. w sprawie zaciągnięcia kredytu i pożyczki w roku 2013 - FK.29/13.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXI/97/12 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2013-2025 - FK.30/13.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXI/98/12 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2013 - FK.31/13.
  18. Interpelacje i zapytania Radnych.
  19. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  20. Sprawy różne.
  21. Zakończenie XXXI sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.