Dofinansowanie robót budowlanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
11-10-2013

W związku z informacją otrzymaną z Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, informuje się wszystkie podmioty z terenu powiatu zduńskowolskiego, iż w dniu 30 listopada 2013 r. upływa termin składania wniosków o dofinansowanie robót budowlanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, będących w dyspozycji Samorządu Województwa Łódzkiego. Wniosek o dofinansowanie robót budowlanych zaplanowanych na 2014 r. oraz stosowne załączniki, należy składać do dnia 29 listopada (do piątku) w Regionalnym Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, ul. Snycerska 8, I piętro, pokój Nr 17 (Sekretariat).

W przypadku nadesłania wniosku pocztą, decyduje data stempla pocztowego. Ostateczny termin nadania przesyłki pocztowej upływa 30 listopada 2013 r.

Interaktywny formularz wniosku, procedury w sprawie przyznania i rozliczania dofinansowania oraz Rozporządzenie Ministra Polityki Społecznej z dnia 6 sierpnia 2004 r. są do pobrania na stronie www.rcpslodz.pl

Szczegółowych informacji, dotyczących realizacji w/w zadania, udzielają pracownicy Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi, ul. Snycerska 8, parter, pokój Nr 10, tel. 42 203 48 10.