Uroczyste oddanie drogi powiatowej Borki Prusinowskie–Zalesie po remoncie – 26.09.2013
27-09-2013

Naprawa drogi trwała od początków lipca, sfinansowały ją dwa samorządy: Powiat Zduńskowolski (ponad 357 tys. zł) oraz Gmina i Miasto Szadek (90 tys. zł). Skończył się poligon, idziemy po normalnej drodze, która będzie służyła na pewno kilkanaście lat – mówiono w trakcie przeglądu. Starosta Wojciech Rychlik potwierdził, że jakość wykonanej pracy gwarantuje długie użytkowanie drogi. Mieszkańcy wsi Borki z sołtysem na czele, którzy z ogromną determinacją zabiegali o remont, przygotowali na zakończenie projektu prawdziwą fetę. I jest powód do satysfakcji: zamiast dziur i łat – gładka nawierzchnia i pobocze umocnione… destruktem z ulicy Łaskiej.