II Międzynarodowy Kongres Bioekonomii
03-09-2013

Nie minął jeszcze rok od sukcesu jakim okazał się I Międzynarodowy Kongres Bioekonomii,
a już mamy okazję zaprosić Państwa na drugą edycję Kongresu, który w tym roku odbędzie się w ramach Bioeconomy Week, w dniu 20 września br. w andel's Hotel Łódź, ul. Ogrodowa 17.

Jako pierwsi w Polsce podjęliśmy na tak wielką skalę dyskusję dotyczącą rozwoju ekogospodarki, problemów związanych z rozwojem cywilizacyjnym oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych chroniących środowisko naturalne. Wszystkie wystąpienia na żywo śledziło ponad 400 uczestników reprezentujących każdą sferę gospodarki.

W tym roku nasza dyskusja skupi się na optymalizacji wykorzystania osadów pościekowych czy racjonalnym wykorzystywaniu zasobów ludzkich przyczyniających się do efektywnego i zrównoważonego rozwoju społecznego. Ponadto razem z Państwem podejmiemy się próby wypracowania efektywnego modelu wspierania ekogospodarki dla polskich regionów.

Program Kongresu przewiduje sesję plenarną, trzy panele dyskusyjne z udziałem ekspertów oraz sesję podsumowującą wydarzenie. Udział w Kongresie jest BEZPŁATNY.
Rejestracji można dokonać poprzez stronę internetową www.bioekomonia.lodzkie.pl