Zapraszamy na obrady XXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego
18-04-2013

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Pan Krzysztof Nowak zaprasza na obrady XXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuje w dniu 26 kwietnia 2013 r. o godz. 10.00.

Posiedzenie odbędzie się w Powiatowym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, ul. Dolna 41

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.

2. Ustalenie porządku dziennego obrad.

3. Przyjęcie protokołu z XXIV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.

4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.

5. Powołanie Komisji Uchwał.

6. Sprawozdanie z realizacji zadań zapewniających bezpieczeństwo sanitarno-weterynaryjne prowadzonych przez Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Łasku na terenie Powiatu Zduńskowolskiego za rok 2012.

7. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli w 2012 roku.

8. Sprawozdanie z realizacji w 2012 r. Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego Mieszkańców Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2011-2015.

9. Ocena zasobów pomocy społecznej w oparciu o analizę lokalnej sytuacji społecznej i demograficznej w powiecie zduńskowolskim za 2012 r.

10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.

11. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego do podpisania porozumienia w sprawie współpracy samorządów i koordynacji budowy kanalizacji deszczowej i remontu ulicy Świerkowej w Zduńskiej Woli.

12. Stanowisko Rady Powiatu Zduńskowolskiego w sprawie planowanej likwidacji kas biletowych na dworcu kolejowym w Zduńskiej Woli.

13. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXI/97/12 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2013-2025 - FK.12/13.

14. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XXI/98/12 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2013 - FK. 13/13.

15. Interpelacje i zapytania Radnych.

16. Wnioski i oświadczenia Radnych.

17. Sprawy różne.

18. Zakończenie XXV sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.