Bezpłatne spotkania w sprawie doradztwa, szkolenia oraz porad prawnych i finansowo-księgowych
15-04-2013

Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne/szkolenie organizowane przez Stowarzyszenie Instytutu Nowych Technologii, realizowane w ramach projektu „Trzeci sektor – siłą społeczeństwa obywatelskiego”, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Głównym celem spotkania jest wzmocnienie potencjału i polepszenie sytuacji organizacji pozarządowych. Na spotkaniu zaprezentowana zostanie możliwość zwiększenia dostępności bezpłatnych porad specjalistów dzięki utworzeniu i prowadzeniu Centrów Wspomagania i Informacji Organizacji Publicznych.

Dwugodzinne spotkanie rozpocznie się 16 kwietnia i bedzie odbywało sie w dwóch turach:

- pierwszej dla stowarzyszeń działających na terenie powiatu zduńskowolskiego o godz. 10.00,

- drugie dla klubów sportowych działajacych na terenie powiatu, o godz. 12.00,

sala konferencyjna Powiatowego Młodzieżowego Ośrodka Sportowego przy ul. Dolnej 41 w Zduńskiej Woli.

Wojciech Rychlik

Starosta Zduńskowolski