PUP. Ważne informacje w związku z koronowirusem
13-03-2020

Ważne informacje dla korzystających z Powiatowego Urzędu Pracy. Poniżej zamieszczamy komunikaty dyrektora PUP.

Szanowni  Państwo,

w związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa oraz w celu zapobiegania jego rozprzestrzeniania a także dla ułatwienia i przyspieszenia Państwa kontaktu z pracownikami Urzędu, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli zwraca się z prośbą do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli o utrzymanie kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia gotowości do pracy z doradcami klienta:
Pokój 1
Osoby, których nazwiska rozpoczynają się na litery: E,I,J,L,P,Ź,G,Ł,N,O,W - kontakt pod numerem telefonu 43 823 23 27 wew. 265

Pokój 3

Osoby, których nazwiska rozpoczynają się na litery: A,F,K - kontakt pod numerem telefonu 43 823 23 27 wew. 258

Pokój 8

Osoby, których nazwiska rozpoczynają się na litery: M,S,Ś,Ż,U,B,C,Ć,D,H,R,T,Z - kontakt pod numerem telefonu 43 823 23 27 wew. 264

Osoby zainteresowane rejestracją jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli prosimy o dokonywanie rejestracji drogą elektroniczną.

Rejestracji można dokonać drogą elektroniczną, na dwa sposoby:

1)  wypełniając formularz elektroniczny, a dokumenty dostarczając podczas wizyty –Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli zaproponuje termin rejestracji.

WAŻNE !

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza rejestracyjnego należy przygotować komplet wymaganych do rejestracji dokumentów, ponieważ czas trwania sesji jest ograniczony, a brak aktywności powyżej 15 minut spowoduje przerwanie wprowadzania danych i wówczas należy pracę rozpocząć od nowa. Aby skorzystać z aplikacji należy wejść na portalpraca.gov.pl. Ukaże się strona publicznych służb zatrudnienia, gdzie należy wybrać „zgłoszenie do rejestracji osoby bezrobotnej„ lub „zgłoszenie do rejestracji osoby poszukującej zatrudnienia” i wypełnić formularz.

2) Jeżeli osoba dysponuje kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub zaufanym profilem ePUAP – wystarczy dołączyć zeskanowane dokumenty niezbędne do rejestracji. Cały proces rejestracji zostanie przeprowadzony elektronicznie.

Ponadto stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego prosimy osoby chore o pozostanie w domu a w razie podejrzenia u siebie zarażenia koronawirusem Skontaktowanie się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Zduńskiej Woli 512 185 986, 43 823 41 48 w. 63 .

Szanowni  Państwo,

w związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa oraz w celu zapobiegania jego rozprzestrzeniania a także dla ułatwienia i przyspieszenia Państwa kontaktu z pracownikami Urzędu, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli zwraca się z prośbą do pracodawców z terenu powiatu zduńskowolskiego, którzy chcą zasięgnąć informacji dotyczących złożenia oferty pracy oraz rejestracją cudzoziemców na oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy lub pracę sezonową o kontaktowanie się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy telefonicznie, pod numerami telefonów:

43 823 23 27 wew. 256

43 824 71 33

kom. 516 497 214

Za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresami mailowymi:

sekretariat@zdunskawola.praca.gov.pl

pośrednictwo@zdunskawola.praca.gov.pl

m.maciejewska@zdunskawola.prac.gov.pl

m.pawelska@zdunskawola.praca.gov.pl

Osoby chcące złożyć ofertę pracy bądź oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy lub pracę sezonową zachęcamy do składania za pośrednictwem portalu praca.gov.pl lub na wyżej wymienione adresy mailowe.

Bez tytułu.png
polair.jpg