LOKALNY PUNKT DORADCZY W OBSZARZE EKONOMII SPOŁECZNEJ
29-11-2012

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w ramach Projektu „Społecznie znaczy ekonomicznie kontynuacja” realizowanego przez Fundację Studiów Europejskich – Instytut Europejski w Łodzi, w Starostwie Powiatowym w Zduńskiej Woli utworzony został Lokalny Punkt Doradczy w obszarze ekonomii społecznej.

Jednym z działań realizowanych w ramach Projektu jest bezpłatne doradztwo prawne i księgowe skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką ekonomii społecznej.

Osoby bezrobotne mogą skorzystać z bezpłatnych prawnych i księgowych usług doradczych, dzięki którym uzyskają niezbędne porady dotyczące zakładania i prowadzenia podmiotu ekonomii społecznej tj. spółdzielni socjalnej, organizacji pozarządowej, a także możliwości uzyskania środków pomocy na rozwój prowadzonej działalności.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług Lokalnego Punktu Doradczego proszone są kontakt z panią Moniką Wojtczuk, Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli, ul. Złotnickiego 25, tel. (43) 823-22-04, wew. 108.