Absolutorium dla Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego
25-05-2018

Zakończyła się XLIII sesja V kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego. Przy 13 głosach za i 6 przeciw ze strony opozycji radni udzielili absolutorium dla Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego za rok 2017.

Ponadto radni podjęli uchwały dotyczące:

- udzielenia dotacji na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane przy zabytków wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze powiatu w roku 2018.

- udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Łaskiemu na dofinansowanie zadania pn.: „Miejski Obszar Funkcjonalny Zduńska Wola- Karsznice-budowa łącznika z drogą ekspresową S8 na terenie powiatu zduńskowolskiego i powiatu łaskiego"

- zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2018–2035.

- zmian w uchwale dotyczącej budżetu na rok 2018.