XVIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego - 28 września 2012 r.

Przewodniczący Rady Powiatu Zduńskowolskiego Pan Krzysztof Nowak zapraszam na obrady XVIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego, którą zwołuję w dniu 28 września 2012 r. o godz. 10OO.

Posiedzenie odbędzie się w Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli ul. Spacerowa 27

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XVIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Ustalenie porządku dziennego obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z XVII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.
  4. Informacja Przewodniczącego Rady Powiatu Zduńskowolskiego i Starosty Zduńskowolskiego o działaniach podejmowanych od ostatniej sesji.
  5. Powołanie Komisji Uchwał.
  6. Informacja z działalności Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Zduńskiej Woli za 2011 r.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr V/23/11 w sprawie wyboru przedstawicieli Rady Powiatu Zduńskowolskiego do składu Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr V/23/11 w sprawie wyboru przedstawicieli Rady Powiatu Zduńskowolskiego do składu Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Uchwały Nr V/24/11 w sprawie powołania Rady Społecznej przy Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli i ustalenia jej imiennego składu osobowego.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie opłat za usuwanie pojazdów z dróg na terenie Powiatu Zduńskowolskiego na koszt właściciela i przechowywanie tych pojazdów na wyznaczonym parkingu strzeżonym.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia dotacji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz upoważnienia Pana Wojciecha Rychlika Starostę Zduńskowolskiego i Pana Witolda Oleszczyka Wicestarostę Zduńskowolskiego do zawarcia umowy o dofinansowanie.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniego Programu Inwestycyjnego.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego do podpisania umowy w sprawie ustanowienia partnerstwa i udzielenia pomocy finansowej (Rozbudowa ulicy Zielonej na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Kilińskiego).
  14. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego do podpisania umowy w sprawie ustanowienia partnerstwa i przyjęcia pomocy finansowej (Przebudowa istniejących sygnalizacji świetlnych na ul. Łaskiej wraz z ich połączeniem na skrzyżowaniach ulic Łaskiej – Dąbrowskiego – Al. Kościuszki i Łaskiej – Plac Wolności – Kościelnej oraz remontem ulicy Łaskiej na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Jagiełły w Zduńskiej Woli).
  15. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Zarządu Powiatu Zduńskowolskiego do podpisania umowy w sprawie ustanowienia partnerstwa i przyjęcia pomocy finansowej (Remont drogi powiatowej Nr 3715E na odcinku od skrzyżowania przy szkole podstawowej do skrzyżowania przy OSP w miejscowości Prusinowice-Borki Prusinowskie).
  16. Podjęcie uchwały w spawie uchwalenia Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego w Zduńskiej Woli.
  17. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XI/89/11 w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Zduńskowolskiego na lata 2012-2025.
  18. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Nr XI/90/11 w sprawie uchwalenia budżetu na rok 2012.
  19. Interpelacje i zapytania Radnych.
  20. Wnioski i oświadczenia Radnych.
  21. Sprawy różne.

Zakończenie XVIII sesji IV kadencji Rady Powiatu Zduńskowolskiego.