Bezpłatne szkolenia finansowe ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli informuje, iż firma Euro – Konsult Sp. z.o.o. przyjmuje zgłoszenia do udziału w bezpłatnych szkoleniach finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Priorytetu VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Działania 8.1 „Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie” Poddziałania 8.1.2 „Wsparcie procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013.

Więcej informacji można uzyskać:

• pod nr tel. 81 534 73 37
  • pod adresem e-mail: biuro@euro-konsult.pl
  • za pośrednictwem strony internetowej: www.euro-konsult.pl

Grupa docelowa:

• osoby bezrobotne, które utraciły pracę z przyczyn leżących po stronie pracodawcy w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu,
  • osoby pracujące w zakładach przechodzących procesy adaptacyjne i modernizacyjne i zagrożone negatywnymi skutkami tych procesów.

Rodzaje szkoleń:

1) W ramach projektu „Nowe kwalifikacje – zawód deficytowy”:

• Glazurnik ( 120 godz.) + IPD, doradztwo psychologiczne i szkolenie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • Tynkarz ( 220 godz.) + IPD, doradztwo psychologiczne i szkolenie z zakresu prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

2)  W ramach projektu „ Zawód poszukiwany – nowe kwalifikacje”:

• Opiekun/ka środowiskowy/a ( 100 godz.) + IPD, doradztwo psychologiczne

i pośrednictwo pracy;

• Spawanie metodą MAG 135 i TIG 141 ( 238 godz.) + IPD, doradztwo psychologiczne i pośrednictwo pracy.

W ramach uczestnictwa w projekcie zagwarantowane jest: wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu, materiały szkoleniowe, ubezpieczenie, badania lekarskie, stypendium szkoleniowe, egzaminy.