PROJEKT ,,SPOŁECZNIE ZNACZY EKONOMICZNIE KONTYNUACJA”
03-02-2012

,,SPOŁECZNIE ZNACZY EKONOMICZNIE KONTYNUACJA”

Instytut Europejski w Łodzi rozpoczął realizację nowego projektu „Społecznie znaczy ekonomicznie kontynuacja”. Głównym celem projektu jest wzmocnienie sektora Ekonomii Społecznej (ES) w województwie łódzkim oraz wzrost zainteresowania tematem ES i możliwościami zatrudnienia w sektorze ES przez kontynuację działalności Regionalnego Inkubatora Ekonomii Społecznej (RIES).

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, w tym długotrwale bezrobotnych, osób zatrudnionych w instytucjach rynku pracy, pomocy i integracji społecznej oraz w podmiotach ekonomii społecznej (m.in. w spółdzielniach socjalnych, spółdzielniach pracy, spółdzielniach inwalidów i niewidomych, organizacjach pozarządowych).

Działania projektu obejmują między innymi bezpłatne szkolenia z zakresu Ekonomii Społecznej, usługi konsultacyjno-informacyjne oraz doradztwo prawne i księgowe.

Zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o kontakt:

Biuro Projektu:

Fundacja Studiów Europejskich – Instytut Europejski w Łodzi

ul. Piotrkowska 262/264

Tel.: 42 291 03 16

Fax: 42 637 05 86

,,SPOŁECZNIE ZNACZY EKONOMICZNIE KONTYNUACJA”

Zainteresowanych uczestnictwem w projekcie prosimy o kontakt:

Biuro Projektu:

Fundacja Studiów Europejskich – Instytut Europejski w Łodzi