INICJATYWA JEREMIE w Łódzkiem – podsumowanie i przyszłość
26-08-2015
Załączniki:

W imieniu Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Banku Gospodarstwa Krajowego - Menadżera Łódzkiego Regionalnego Funduszu Powierniczego, realizującego na terenie województwa łódzkiego inicjatywę JEREMIE, serdecznie zapraszamy na spotkanie „Inicjatywa JEREMIE w Łódzkiem – podsumowanie i przyszłość”, które odbędzie się 10 września 2015 roku w godz. 11.00 - 14.30 w Hotelu Ambasador Centrum w Łodzi, Al. Piłsudskiego 29, 90-307 Łódź.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim przedsiębiorcom, którzy poszukują alternatywnych źródeł finansowania swojej działalności.

Konferencję otworzą uroczyście Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Wiceprezes Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego. Spotkanie poprowadzi Juliusz Kaszyński - dziennikarz.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie www.jeremie.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące spotkania można uzyskać pod numerem
tel. 22 599 81 26, email: agnieszka.zielinska@bgk.pl oraz na stronie www.jeremie.pl

W załączniku agenda.