VIII Europejskie Forum Gospodarcze. 28-29 września
26-08-2015

Serdecznie zapraszamy na VIII Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2015, które odbędzie się w dniach 28-29 września 2015 roku w hotelu DoubleTree by Hilton Łódź. Europejskie Forum Gospodarcze jest wydarzeniem cyklicznym, już po raz ósmy organizowanym przez Województwo Łódzkie, w tym roku we współpracy z Łódzką Agencją Rozwoju Regionalnego S. A. Forum odbędzie się w dniach 28-29 września 2015 r.

Swoją obecność podczas wydarzenia potwierdzili m.in. byli prezydenci RP p. Lech Wałęsa oraz p. Aleksander Kwaśniewski.

Formuła wydarzenia pozostaje niezmienna - Europejskie Forum Gospodarcze jest miejscem spotkań oraz wymiany myśli właścicieli małych, średnich i dużych polskich przedsiębiorstw. Jest wydarzeniem, którego jedną z idei jest promowanie najnowszych osiągnięć oraz najlepszych praktyk biznesowych. Akcentujemy to w przewodnim haśle tegorocznej edycji Forum: „Wyzwania Europy – gospodarka, pieniądze, biznes”.

Szczegóły dotyczące Forum dostępne są na stronie wydarzenia:

Gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w Forum.