naglowek.jpg
 
Aktualności
PUP. Ważne informacje w związku z koronowirusem
13-03-2020

Ważne informacje dla korzystających z Powiatowego Urzędu Pracy. Poniżej zamieszczamy komunikaty dyrektora PUP.

 

Szanowni  Państwo,

 
w związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa oraz w celu zapobiegania jego rozprzestrzeniania a także dla ułatwienia i przyspieszenia Państwa kontaktu z pracownikami Urzędu, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli zwraca się z prośbą do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli o utrzymanie kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia gotowości do pracy z doradcami klienta:
Pokój 1
Osoby, których nazwiska rozpoczynają się na litery: E,I,J,L,P,Ź,G,Ł,N,O,W - kontakt pod numerem telefonu 43 823 23 27 wew. 265

Pokój 3

Osoby, których nazwiska rozpoczynają się na litery: A,F,K - kontakt pod numerem telefonu 43 823 23 27 wew. 258

Pokój 8

Osoby, których nazwiska rozpoczynają się na litery: M,S,Ś,Ż,U,B,C,Ć,D,H,R,T,Z - kontakt pod numerem telefonu 43 823 23 27 wew. 264


Osoby zainteresowane rejestracją jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli prosimy o dokonywanie rejestracji drogą elektroniczną.

Rejestracji można dokonać drogą elektroniczną, na dwa sposoby:

1)  wypełniając formularz elektroniczny, a dokumenty dostarczając podczas wizyty –Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli zaproponuje termin rejestracji.

WAŻNE !

Przed przystąpieniem do wypełniania formularza rejestracyjnego należy przygotować komplet wymaganych do rejestracji dokumentów, ponieważ czas trwania sesji jest ograniczony, a brak aktywności powyżej 15 minut spowoduje przerwanie wprowadzania danych i wówczas należy pracę rozpocząć od nowa. Aby skorzystać z aplikacji należy wejść na portalpraca.gov.pl. Ukaże się strona publicznych służb zatrudnienia, gdzie należy wybrać „zgłoszenie do rejestracji osoby bezrobotnej„ lub „zgłoszenie do rejestracji osoby poszukującej zatrudnienia” i wypełnić formularz.

2) Jeżeli osoba dysponuje kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub zaufanym profilem ePUAP – wystarczy dołączyć zeskanowane dokumenty niezbędne do rejestracji. Cały proces rejestracji zostanie przeprowadzony elektronicznie.

Ponadto stosując się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego prosimy osoby chore o pozostanie w domu a w razie podejrzenia u siebie zarażenia koronawirusem Skontaktowanie się telefonicznie z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Zduńskiej Woli 512 185 986, 43 823 41 48 w. 63 .

 

 

Szanowni  Państwo,

w związku z rosnącą liczbą zachorowań na koronawirusa oraz w celu zapobiegania jego rozprzestrzeniania a także dla ułatwienia i przyspieszenia Państwa kontaktu z pracownikami Urzędu, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli zwraca się z prośbą do pracodawców z terenu powiatu zduńskowolskiego, którzy chcą zasięgnąć informacji dotyczących złożenia oferty pracy oraz rejestracją cudzoziemców na oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy lub pracę sezonową o kontaktowanie się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy telefonicznie, pod numerami telefonów:

43 823 23 27 wew. 256

43 824 71 33

kom. 516 497 214

Za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresami mailowymi:

sekretariat@zdunskawola.praca.gov.pl

pośrednictwo@zdunskawola.praca.gov.pl

m.maciejewska@zdunskawola.prac.gov.pl

m.pawelska@zdunskawola.praca.gov.pl

Osoby chcące złożyć ofertę pracy bądź oświadczenie o powierzeniu wykonywania pracy lub pracę sezonową zachęcamy do składania za pośrednictwem portalu praca.gov.pl lub na wyżej wymienione adresy mailowe.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg