naglowek.jpg
 
Aktualności
Dzień Seniora w ZUS
11-10-2019

W październiku, Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje tzw. Dzień Seniora. Celem akcji jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych i aktywizacja osób starszych. II oddział ZUS w Łodzi, Dzień Seniora organizuje 16 października. Warto tego dnia przyjść do ZUS, gdzie prócz doradców emerytalnych, na klientów będą czekali także przedstawiciele innych instytucji.


W siedzibie oddziału przy ul. Kilińskiego 7/11, w Zduńskiej Woli w ramach Dnia Seniora, ZUS zaprasza klientów od 10:00 do 13:00.

 

W tym czasie na Sali Obsługi Klientów na Seniorów czekać będą doradcy emerytalni ZUS, którzy udzielą wszelkich informacji na temat posiadanej emerytury, ale także na temat emerytury, na którą dopiero chcemy się wybrać. Osoby, które zastanawiają się już nad przejściem na emeryturę i mają obliczony kapitał początkowy, dowiedzą się od doradcy jaka jest prognozowana wysokość emerytury w chwili gdy osiągną wiek emerytalny, albo w późniejszym wskazanym przez nie terminie przejścia na emeryturę. Doradcy odpowiedzą też na pytania z zakresu świadczeń uzupełniających dla osób z niesamodzielnością.

 

Na sali dyżurować też będą przedstawiciele Policji, którzy będą mówili o tym jak uchronić się przed oszustami i dbać o własne bezpieczeństwo, a na Sali Obsługi Klientów w Zduńskiej Woli, dodatkowo spotka się z nami Powiatowy Rzecznik Konsumenta, który zwróci uwagę jak bronić się przed niechcianymi zakupami.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg