XX Regionalna Wystawa Rolno-Przemysłowa
18-09-2019

Rolnicy, hodowcy, producenci żywności, winiarze, pszczelarze, firmy budowlane, odzieżowe, kosmetyczne oraz szkoły, banki i firmy doradcze - miały swoje stoiska podczas XX Regionalnej Wystawy Rolno-Przemysłowej.

Wśród wydarzeń towarzyszących Wystawie były pokazy Strong Manów, program artystyczny przygotowany przez wychowanków Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji, Teatr Katarynka dla najmłodszych oraz koncert Miejskiej Orkiestry Dętej o Tradycjach Kolejowych w Zduńskiej Woli. Wydarzeniem dodatkowym był trzydniowy zlot food tracków i koncerty zespołów" Thrudy", "Niewolnicy Systemu" i "Skazani na Bluesa".

XX Wystawa Rolno-Przemysłowa była częścią IV Regionalnego Forum Gospodarczego w Powiecie Zduńskowolskim.

Wydarzenie odbyło się pod honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Zlot food trucków i Wystawę zorganizowano na terenie Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli. Forum Gospodarcze odbyło się w Filii Miejskiego Domu Kultury w Karsznicach, gdzie w sobotę 14 września przedstawiciele władz powiatu i miasta spotakali się z mieszkańcami osiedla.

Całość zorganizowali: Powiat Zduńskowolski i Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Patronat medialny: ZW Media, nasze.fm, Nasze Radio, telewizjacentrum.pl.

Na temat Forum Gospodrczego w Powiecie Zduńskowolskim piszemy: http://powiatzdunskowolski.pl/aktualnosc-2727-iv_regionalne_forum_gospodarcze_w.html

więcej zdjęć: www.facebook.com/Powiat-Zduńskowolski