Dzień Dziecka w Szadku
22-05-2019

Gminny Dzień Dziecka w Szadku. Zaprasza Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Szadku. 1 czerwca na terenie rekreacyjnym przy MGOK, ul. Widawska 16 od godz. 10.00.

W programie m. in.: darmowy paintball laserowy, położenie piany w wykonaniu KP PSP w Zduńskiej Woli, pokazy ratownictwa w wykonaniu OSP Szadek, Konkurs Talentów "Szadkowskie Odkrycia" organizowany przez Młodzieżową Radę Gminy i Miasta Szadek, Piknik Militarny organizowany przez Stowarzyszenie "Aktywni na Rzecz Ziemi Szadkowskiej" oraz malowanie twarzy, duże bańki mydlane, konkursy z nagrodami, strefa gastronomiczna.