Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Zduńskiej Woli
13-05-2019

W miniona sobotę w Zduńskiej Woli odbył się piknik z okazji Dni Otwartych Funduszy Europejskich i przypadającej 15-stej rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Dla mieszkańców powiatu, organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji, m.in. pokazy kulinarne, fryzjerskie oraz warsztaty kosmetyczne, Pokój Zagadek Unijnych, Aerotunel czy spotkanie z Agnieszką Więdłochą – twarzą kampanii. Posłuchać można było również muzyki podczas koncertów: Grubsona, zespołu Video i Kamila Bednarka.

Powiat Zduńskowolski aktywnie włączył się w wydarzenie reklamując na scenie realizowane obecnie projekty: Aktywną Dolinę Rzeki Warty oraz Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski. Dla zwiedzających przygotowaliśmy sporo gadżetów reklamowych ww. projektów, które czekały na naszym stoisku. Natomiast na PMOSie z tej okazji zorganizowane zostały turniej piłki nożnej.

Fundusze unijne zmieniają nasz powiat! Cieszymy się, że możemy być członkami Unii Europejskiej.