PUP. Naborów wniosków o zorganizowanie stażu, prac interwencyjnych oraz przyznanie bonu na zasiedlenie
28-03-2019

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli informuje o możliwości składania wniosków o zorganizowanie stażu oraz prac interwencyjnych w ramach projektu „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie zduńskowolskim" oraz o możliwości składania wniosków o zorganizowanie stażu, prac interwencyjnych oraz przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zduńskowolskim."

Wnioski będą przyjmowane do wyczerpania limitu środków przeznaczonych na ten cel.

Szczegółowe informacje w załączeniu.