Zmiany prawno-finansowe w sprawie odpowiedzialności przedsiębiorców. Szkolenie
05-03-2019

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa zapraszają serdecznie do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu najnowszych zmian prawno-finansowych w sprawie odpowiedzialności przedsiębiorców. Szkolenie będzie dotyczyło najnowszych zmian przepisach o których powinna wiedzieć każda osoba prowadząca firmę.

13 marca, godz. 10.00, siedziba Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A ul. Narutowicza 34 w Łodzi.

Zakres merytoryczny szkolenia będzie obejmował m.in:

- Odpowiedzialność osób zajmujących się rozliczeniami podatkowymi

- Odpowiedzialność firm za błędy władz, pracowników i kontrahentów

Spotkanie poprowadzi pan Krzysztof Wiśniewski - doradca podatkowy, praktyk biznesu, Dyrektor Departamentu Podatków w Kancelarii Podatkowej Mariański Group.

Szczegóły: http://larr.pl/aktualnosci/szkolenie-odpowiedzialnosc-przedsiebiorcow---o-czym-musisz-wiedziec-po-zmianach-w-2019-r--1837