PUP. Jest praca w wojsku
22-01-2019

Powiatowy Urząd  Pracy w Zduńskiej Woli, informuję, iż Jednostka Wojskowa nr 4408, 5 Lubuski Pułk Artylerii w Sulechowie prowadzi nabór na wolne stanowiska służbowe w korpusach oficerów, podoficerów i szeregowych (szczególnie kierowcy kat. C oraz C + E).

Służba w 5 Lubuskim Pułku Artylerii zapewnia uposażenie dla szeregowego zawodowego na poziomie ok. 3000 zł (netto). Poza zasadniczym wynagrodzeniem dla każdego żołnierza przewidziane jest uposażenie roczne w wysokości 1/12 uposażenia rocznego oraz do wyboru: świadczenie mieszkaniowe, internat bądź mieszkanie funkcyjne w m. Sulechów lub Zielona Góra.

Minimalne wymagania na stanowiskach:

- oficerowie - wykształcenie magisterskie, znajomość j. angielskiego wg STANAG 6001 na poziomie 1111(preferowane 2222), niekaralność,

- podoficerowie - wykształcenie średnie, niekaralność,

- szeregowi - ukończone co najmniej gimnazjum, niekaralność.

W skład kwalifikacji wchodzi sprawdzian z wychowania fizycznego, rozmowa z psychologiem - konsultantem dowódcy ds. profilaktyki psychologicznej oraz rozmowa z Dowódcą jednostki. Po weryfikacji kandydat otrzymuje zaświadczenie o możliwości wyznaczenia na stanowisko w strukturach 5 Pułku Artylerii w Sulechowie.

W związku z powyższym Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli może zorganizować spotkanie, w siedzibie urzędu dotyczące naboru kandydatów do służby wojskowej. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Zduńskiej Woli, Pani Kinga Palma, Pani Aleksandra Górska,  pokój nr 9 pod numerami telefonów: 43 823 23 27 wew.262 lub 43 824 71 3.