naglowek.jpg
 
Aktualności
Spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem
23-11-2018

W czwartkowy wieczór  mieszkańcy naszego powiatu spotkali się Jackiem Fedorowiczem, reżyserem, dziennikarzem, satyrykiem, znanym z wielu kultowych filmów i programów.


W ciągu swojej bogatej kariery napisał kilka książek, m.in. „W zasadzie tak”, „Święte krowy na kółkach”. Spod jego pióra wyszły także publikacje autobiograficzne pt. „Ja, jako wykopalisko” oraz „Będąc kolegą kierownikiem...” w której opowiada o swojej długoletniej przygodzie z radiem i odkrywa jego kulisy. Szczególnie pamiętany jest z „drugoobiegowego” satyrycznego „Dziennika Telewizyjnego” tworzonego w latach 80. Na spotkaniu nasz Gość opowiedział o początkach swojej kariery, zamiłowaniu do sportu, życiu w czasach PRL które było smutne, ale sprzyjało zabawie i kontaktom towarzyskim. Zaprezentował również swoja najnowszą książkę „Chamo sapiens” zawierającą felietony wygłaszane na estradach i w studiach telewizyjnych.

 

Ciekawym akcentem spotkania było wygłoszenie przez J. Fedorowicza monologu jako Kolegi Kierownika, który pokazał jak należy pić wino. Spotkanie zakończyło się rozmową z czytelnikami i podpisywaniem książek. Wydarzenie odbyło się 22.11.2018 r. w Czytelni MBP w Zduńskiej Woli. Prowadził Tomasz Pohl.

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg