„Młody człowieku, alkohol to zły wybór”. „Nie dopalaczom i używkom”. Rozstrzygnięcie konkursów
17-10-2018

W siedzibie Powiatowego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli podsumowano konkursy plastyczno - multimedialne: „Młody człowieku, alkohol to zły wybór” i „Nie dopalaczom i używkom”.

Celem konkursów było uświadomienie młodym ludziom zagrożeń związanych ze spożywaniem alkoholu, dopalaczy i używek oraz skutków uzależnienia od nich.

Jury w składzie: Magdalena Szymczak – przewodnicząca, Anna Wojtczak, Joanna Jarosławska oceniło 39 prac ze szkół: Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli, Zespół Szkół Elektronicznych im. Stanisława Staszica w Zduńskiej Woli, Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli, II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Zduńskiej Woli, Zespół Szkół im. K. Kałużewskiego i J Sylli w Zduńskiej Woli.

Konkurs zealizowało Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli – Wydział Spraw Społecznych i Wspierania Przedsiębiorczości we współpracy z Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli i Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Laureatami Konkursów Plastyczno – Multimedialnych zostali:

„Młody człowieku, alkohol to zły wybór”

I miejsce - Konrad Konieczny – Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli,

II miejsce - Łukasz Kalemba – Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli

III miejsce - nie przyznano

„Nie dopalaczom i używkom”

I miejsce - Faustyna Hoft – Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w    Zduńskiej Woli,

II miejsce - Zofia Mikła – II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli,

III miejsce - Joanna Dobrowolska - Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli

III miejsce - Łukasz Kalemba - Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli.

Gratulujemy!

Beznazwy-1.jpg