naglowek.jpg
 
Aktualności
VI Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych w Pile
18-06-2014

Reprezentacja kadetów z ZSRCKU w Wojsławicach wywalczyła sobie miejsce w finałowym turnieju organizowanym przez Szkołę Policji w Pile rywalizując z 75 szkołami o profilu policyjnym z całego kraju. W finale znalazło się 25 najlepszych drużyn.

Podczas 3 dniowego finału (4,5,6 czerwiec) uczniowie rywalizowali w 4 konkurencjach: Udzielanie pomocy, strzelanie, test sprawnościowy oraz test wiedzy o policji. Turniej tez jest najbardziej prestiżowym tego typu w kraju, gdyż patronatem został objęty przez Komendanta Głównego Policji i zyskał sobie miano Mistrzostw Polski klas o profilu policyjnym.

Przekrojowość tego turnieju jest bardzo duża, iż każdy z uczniów musi posiadać zarówno wysoką sprawność fizyczną jak i ogromną wiedzę, z zakresu ustawy o Policji. Uczniowie z Wojsławic przywieźli z Piły 3 vicemistrzostwa Polski. II miejsce zajęli w konkurencji udzielania pierwszej pomocy, II miejsce podczas testu wiedzy drużynowo, oraz indywidualnie Dawid Matusiak zdobył II miejsce podczas testu wiedzy. Uczniowie zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi, oraz medalami. Uczniowie w składzie Artur Dobiecki, Kamil Dobiecki, Dawid Matusiak, Michał Szymczak, Ewa Kulak. Opiekunami reprezentacji byli: Jarosław Bomba, Anna Majchrzak, a także Andrzej Janiak.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg