naglowek.jpg
 
Aktualności
Kadeci z Wojsławic zakwalifikowali się z drugim wynikiem w Polsce do VI Ogólnopolskiego Turnieju klas policyjnych.

Uczniowie ZSRCKU w Wojsławicach wygrali eliminacje z okręgu Garnizonu Warszawskiego i zakwalifikowali się z drugim wynikiem w Polsce do VI Ogólnopolskiego Turnieju klas policyjnych organizowanego przez Szkołę Policji w Pile.

Reprezentacja szkoły to: Artur Dobiecki, Kamil Dobiecki, Michał Szymczak oraz Dawid Matusiak.

Opiekunami reprezentacji są Jarosław Bomba, Anna Majchrzak, Andrzej Janiak.


Eliminacje zostały przeprowadzone 6 marca. Każda drużyna składała się z 4 osób. Uczniowie klas „policyjnych” rozwiązywali test wiedzy składający się z 40 pytań z zakresu szeroko pojętej wiedzy o Policji, jej historii i współczesności; struktury organizacyjnej, specyfiki służby, obowiązków i uprawnień policjanta; etyki zawodowej; broni palnej i innych środków przymusu bezpośredniego; bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz profilaktycznych aspektów pracy Policji. Każdy z członków drużyny mógł otrzymać maksymalnie 40 punktów (w skali drużyny to 160 punktów).

Po zaciętej rywalizacji w VI Ogólnopolskim Turnieju Klas Policyjnych udział weźmie klasa policyjna z ZSRCKU w Wojsławicach.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Więcej informacji na stronie: http://pila.szkolapolicji.gov.pl/joomla/archiwum-aktualnosci/230-2014/marzec-2014/2406-znamy-juz-uczestnikow-turnieju.html

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg