naglowek.jpg
 
Aktualności
Pudełko Moich Marzeń

Wczoraj – 10 lutego br. – w Powiatowym Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli odbyło się podsumowanie już XV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego „Pudełko Moich Marzeń”. 


Gościem specjalnym była Magda Femme, która swoją karierę rozpoczęła w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Zduńskiej Woli. Początkowo związana była z zespołem Ich Troje, natomiast później rozpoczęła pracę nad karierą solową. Wczoraj wspominała chwile spędzone w Zduńskiej Woli oraz rozwój swojej kariery wokalnej. Na koniec spotkania laureaci wysłuchali kilku piosenek w wykonaniu solistki.   

W konkursie Literackim po wnikliwej analizie utworów Jury w składzie: Tadeusz Zawadowski, Lilla Latus i Piotr Paszkiewicz, postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:


KATEGORIA POEZJA:

Kategoria wiekowa 6 – 9 lat:
I miejsce
nie przyznano
II miejsce Kałuża Piotr
, Zespół Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2 w Jeleniej Górze, opiekun: Piotr Grosman
III miejsce Pokora Wiktor
, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli, opiekun: Beata Pawlak
Rojek Zofia
, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli, opiekun: Beata Pawlak
Wyróżnienie
nie przyznano

Kategoria wiekowa 10 – 12 lat:
I miejsce
nie przyznano
II miejsce Miśkiewicz Sara
, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu, opiekun: Ewa Gajowiecka
III miejsce Bieńkowska Olga
, Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowym Sączu, opiekun: Anna Ociepka
Wyróżnienie
nie przyznano

Kategoria wiekowa 13 - 15 lat:
I miejsce
nie przyznano
II miejsce
nie przyznano
III miejsce
nie przyznano
Wyróżnienie:
Górnik Natalia
, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zduńskiej Woli, opiekun: Elżbieta Karbowiak
Lizoń Klaudia
, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun: Anna Zając - Bieńkowska

Kategoria wiekowa 16 – 19 lat:
I miejsce Makowska Aleksandra
, II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli, opiekun: Dorota Jankowska
II miejsce Kasprzyk Kinga
, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu, opiekun: Ewa Gajowiecka
III miejsce Witkowska Anna,
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu, opiekun: Ewa Gajowiecka
Wyróżnienie
nie przyznano

 

KATEGORIA PROZA:

Kategoria wiekowa 6 - 9 lat:
nagród i wyróżnień
nie przyznano

 

Kategoria wiekowa 10 – 12 lat:
I miejsce Kawka Emilia
, Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Poznaniu, opiekun: Ewa Gajowiecka
II miejsce Mielczarek Agnieszka
, Zespół Szkół w Kwiatkowicach, opiekun: Renata Szczepaniak - Knuul

III miejsce
nie przyznano
Wyróżnienie:
Honkisz Judyta
, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Bielsko - Białej, opiekun: Katarzyna Dyga – Szymonowicz
Klimczak Dominika
, Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, opiekun: Agnieszka Ignaczak

Kategoria wiekowa 13 – 15 lat:
I miejsce Czerczyńska Magdalena
, Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Janiszewicach, opiekun: Justyna Ignatowska
II miejsce Florczak Marta
, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Zduńskiej Woli, opiekun: Elżbieta Karbowiak
III miejsce Gajda Dominika
, Zespół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Kwiatkowicach, opiekun: Renata Szczepaniak - Knuul
Wyróżnienie Plebańska Katarzyna
, Zespół Szkół w Kwiatkowicach, opiekun: Renata Szczepaniak - Knuul

 

Kategoria wiekowa 16 – 19 lat:
I miejsce
nie przyznano
II miejsce
nie przyznano
III miejsce Kendzior Dagmara
, zgłoszenie indywidualne
Wyróżnienie
nie przyznano

 

Jury w składzie: Zbigniew Woźniak, Agata Kałużewska, Krystyna Gołębiowska, w konkursie Plastycznym przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria wiekowa 6 - 9 lat
I miejsce:
Oliwia Paruch, Młodzieżowy Dom Kultury w Świdnicy, opiekun – Joanna Waksmundzka
II miejsce: Maria Zakrzewska,
Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach, opiekun – Olga Garbacz-Kosior
III miejsce: Weronika Piesyk,
Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu, opiekun – Dorota Młynarczyk
Wyróżnienie:
- Michalina Michalak, Zespół Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu, opiekun-Dorota Młynarczyk,
- Anna Jagieła, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska,
- Maja Łukaszczyk, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun – Anna Świca
- Aleks Stelmach, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun – Anna Świca

- Lena Bełżek, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun – Anna Świca

- Izabela Pogorzelec, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun – Anna Świca

- Elena Wolanin, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun – Anna Świca

- Liliana Jaskuła, Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju, opiekun – Anna Świca

Kategoria wiekowa 10 - 12 lat
I miejsce: Jagoda Blicharz
, Młodzieżowy Dom Kultury w Starachowicach, opiekun – Olga Garbacz-Kosior
II miejsce: Sylwia Lizoń
, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska
III miejsce: Dominika Kaczmarek
, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli, opiekun – Marzena Sznajder


Wyróżnienie:

- Katarzyna Rejowska, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając Bieńkowska
- Liliana Skut, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska


Kategoria wiekowa 13 - 15 lat
I miejsce: Martyna Kołodziej
, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska
II miejsce: Joanna Ćwik
, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska
III miejsce: Katarzyna Borkowska
, Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, opiekun – Barbara Chwiałkowska
III miejsce: Hubert Szafran
, Zespół Gimnazjum, Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach, opiekun – Barbara Chwiałkowska
Wyróżnienie: Gabriela Gąsiorowska
, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska

 

Kategoria wiekowa 16 - 19 lat
I miejsce: Aleksandra Makowska
, II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli
II miejsce: Małgorzata Postrożny
, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Starym Sączu, opiekun – Anna Zając-Bieńkowska
III miejsce: Sylwia Wolf
, Zespół Szkół Aktywności Zawodowej w Zduńskiej Woli, opiekun – Małgorzata Foszpańczyk

 

Jury przyznało również nagrodą specjalną:
Monika Grądzka
, II Liceum Ogólnokształcące w Zduńskiej Woli, opiekun – Robert Pawłowski


PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg