II Międzypowiatowy Konkurs Kulinarny POTRAWA WIGILIJNA I BOŻONARODZENIOWA
22-11-2013

5 grudnia 2013 r. w Zespole Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach po raz kolejny odbędzie się Międzypowiatowy Konkurs Kulinarny „POTRAWA WIGILIJNA I BOŻONARODZENIOWA”. Zadaniem uczestników Konkursu jest przygotowanie potrawy wigilijnej lub bożonarodzeniowej. Konkurs skierowany jest do uczniów klas gastronomicznych z powiatu zduńskowolskiego i łaskiego. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Pan Wojciech Rychlik Starosta Powiatu Zduńskowolskiego oraz Pan Henryk Staniucha Wójt Gminy Zduńska Wola.

Uczestników Konkursu oceniać będzie profesjonalne jury składające się z szefa kuchni „Lawendowe termy” w Uniejowie (jurora w wielu konkursach kulinarnych), właściciel restauracji Regionalnej w Szadku, właścicielka firmy cateringowej.

Nadzieją organizatorów jest wprowadzenie gości i uczestników w magiczny klimat ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

POTRAWY WIGILIJNE I BOŻONARODZENIOWE
uczestników konkursu w 2012 r.

Uczestnicy pierwszej edycji

Międzypowiatowego Konkursu Kulinarnego