naglowek.jpg
 
Aktualności
Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja
24-10-2013

 

Miło nam poinformować, że projekt Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli dotyczący przebudowy sklepiku szkolnego w ramach ogólnopolskiej akcji „Sklepiki szkolne – zdrowa reaktywacja” uzyskał najwyższą pozycję w Polsce spośród 40 nagrodzonych.


  

 

"Elektronik" jako jedyna szkoła otrzymała maksymalną liczbę punktów oraz grant w wysokości 2000 zł na realizację projektu.


Zawarte w projekcie zmiany, polegające na wprowadzeniu do asortymentu zdrowej żywności oraz na zmianie wyglądu sklepiku, będą stopniowo wdrażane w życie, a następnie opisane w sprawozdaniu, które stanowi ostatni etap konkursowy. Ogłoszenie wyników za najlepiej zrealizowane projekty oraz przyznanie nagród rzeczowych odbędzie się w styczniu 2014 roku.

Patronami akcji są: Bank Ochrony Środowiska, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Rzecznik Praw Dziecka, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz Freshmail.

Informacje o akcji oraz wykaz wszystkich szkół nagrodzonych grantami można znaleźć na stronie:
www.sklepiki.fundacjabos.pl.


Projekt przebudowy sklepiku szkolnego Zespołu Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli jest autorstwa pani Sylwii Chojnackiej i pani Katarzyny Gawrysiak, z pomocą techniczną pana Krzysztofa Smolnika,

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg