1 miejsce Elektronika - Benchmarkowy powrót do szkoły
24-10-2013

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Elektronicznych w Zduńskiej Woli zajął 1 miejsce w konkursie "Benchmarkowy powrót do szkoły". Za taki wynik szkoła otrzyma laptopa o wartości 2999 zł. Zasady były bardzo proste. Należało zalogować się bądź utworzyć konto na stronie www.benchmark.pl. Następnie uzupełnić swoje konto o imię i nazwisko, wiek, datę urodzenia i miasto. Kolejnym krokiem było odnalezienie w galerii polecanych produktów tę pozycję, która zdaniem uczestnika jest najbardziej przydatna w szkole lub podczas nauki i krótko uzasadnić dlaczego. Na Elektronik oddano największą ilość głosów.

Profil Zespołu Szkół Elektronicznych w konkursie znajduje się pod adresem
www.benchmark.pl/back-to-school-2013/szkola/10363.

Opiekunem konkursu jest pan Piotr Chojnacki.