SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
04-11-2013

W ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2013 r. odbędzie się II Bieg Niepodległości Zduńska Wola–Strońsko, w tym roku pod hasłem: „BIEG OTWARTYCH SERC”.

Biegacze wystartują z Placu Wolności w Zduńskiej Woli tuż po zakończeniu uroczystości pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Trasę licząca ok. 10 km wyznaczono wzdłuż ul. Kościelnej, ul. Widawskiej, dalej drogą do Zapolic, tam ul. Główną, aż do pierwszego skrzyżowania, na którym należy skręcić w prawo, w drogę prowadzącą do pomnika upamiętniającego 10-lecie odzyskania niepodległości przy cmentarzu w Strońsku, gdzie wyznaczono metę.

100 biegaczy, którzy pokonają wyznaczony dystans jako pierwsi, otrzyma pamiątkowe medale. Na wszystkich uczestników biegu będzie czekać na mecie posiłek regeneracyjny.

Zgłoszenia przyjmuje Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, który mieści się w Zduńskiej Woli przy ul. Królewskiej 10, tel. (43) 825 45 88, e-mail: promocja@powiatzdunskowolski.pl; dodatkowych informacji udziela Anna Stoczkowska, pracownik Wydziału.

Formularz zgłoszenia można pobrać ze strony internetowej powiatu i po wypełnieniu odesłać drogą elektroniczną lub złożyć osobiście w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu.

Uczestnicy biegu są zobowiązani do zapoznania się z regulaminem (załącznik).

Zgłoszenia będą przyjmowane do 8 listopada.

ZAPRASZAMY!