„Tęczowy Dzień Dziecka – zagraj z nami w Zielone”
13-06-2013

Tęczowy Dzień Dziecka – zagraj z nami w Zielone” – pod takim hasłem przebiegał tegoroczny Powiatowy Dzień Dziecka, zorganizowany na terenie Zespołu Szkół im. M. Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli. Placówka ta od lat prowadzi akcje promujące działania ekologiczne, jak chociażby „Święto Drzewa” czy „Przytul Zwierzaka”, a obecnie czyni starania, by zostać liderem sieci szkół i przedszkoli ekologicznych w regionie; od początku roku w tutejszym gimnazjum działa KLUB MŁODEGO EKOLOGA. Plenerowa impreza dla dzieci łączyła ekologię z dobrą zabawą. Warto było poczekać na dobrą pogodę, która dziś wreszcie dopisała.