naglowek.jpg
 
Aktualności
Promocja „Biuletynu Szadkowskiego”

15 lutego 2012 r. w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku odbyła się promocja kolejnego tomu Biuletynu Szadkowskiego”, który jest rocznikiem wydawanym od 2001 roku przez Uniwersytet Łódzki przy współpracy z Urzędem Gminy i Miasta w Szadku. Wydawnictwo pod redakcją prof. Tadeusza Marszała stanowi bogate źródło wiedzy o Szadku i regionie.

Autorami tekstów są pracownicy oraz absolwenci Uniwersytetu Łódzkiego, przedstawiciele innych ośrodków akademickich, księża oraz wiele innych osób, dla których wydarzenia, miejsca i losy ludzi związanych z tym regionem są czymś, o czym warto napisać. Przybyli na promocję goście mogli spotkać się z redakcją i autorami artykułów oraz otrzymać najnowszy numer Biuletynu wraz z dedykacją redaktora naczelnego. Autorzy artykułów zostali poproszeni przez zgromadzoną publiczność o krótkie przedstawienie swoich prac. Ucztą dla ciała były regionalne specjały przygotowane przez Stowarzyszenie Kobiet Ogrodzimia i Szadkowic KOS. Wystąpili także wokaliści z Klubu Piosenki działającego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury Szadku. Szczegóły związane z wydawnictwem oraz zawartość poszczególnych numerów można zobaczyć na stronie internetowej www.biuletynszadkowski.geo.uni.lodz.pl. Biuletyn Szadkowski jest do nabycia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Szadku.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
banerbox3.png
banerbox1.png
banerbox2.png
Bzyliszek lipiec 2014 rok OK wer Cor 9 (2).JPG
baner-strona-regionalna-wystaw2.jpg
baner_250_250.jpg
zajawka.jpg
kalendarz-imprez2.jpg
ZIP-logo-300x263.jpg
baner_right1.png
Bez tytułu.png
baner_right3.png
EDUKACJA.pdf.01.jpg
14045259_POMOC.jpg
b2.png
logo zw.jpg
logo_promuje_lodzkie do plakatu.jpg
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych
och środ. baner.jpg
polair.jpg
sprawdz-jakosc-powietrza2.jpg
plakat.jpg