strzałka do góry
30.05.2015 22:52:22 (Aktualizacja: 30.05.2015 22:52:22)

Tłumy na Charytatywnym Pikniku Disco

Tłumy zduńskowolan można było dzisiaj spotkać na terenie Powiatowego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego. Wszystko za sprawą Charytatywnego Pikniku Disco, zorganizowanego dla Mariusza Kubiaka.

(fot. nasze.fm)

Impreza rozpoczęła się już w samo południe od pikniku dla najmłodszych. Nie zabrakło wielu atrakcji, m.in. dmuchana zjeżdżalnia, malowanie buzi, sztuczne warkoczyki oraz pokazy wozów strażackich i policyjnych.

Piknik Disco rozpoczął się koncertem zespołu Rokets, który rozgrzał w rytmach disco polo przybyłą publiczność przed występem gwiazdy wieczoru - zespołu Weekend. Podczas ich występu atmosfera została rozgrzana do czerwoności. Tłumy ściągnęły pod scenę. Oczywiście nie zabrakło największych przebojów Weekendu, a w szczególności hitu, który zna każdy "Ona tańczy dla mnie". Po nich na scenie pojawili się panowie z zespołu Jurad, nie zwalniali tempa i porwali publiczność do wspólnej zabawy.

Celem Charytatywnego Pikniku Disco było wsparcie w powrocie do zdrowia Mariusza Kubiaka. Wolontariusze zbierali do puszek pieniądze na jego dalsze leczenie i rehabilitację.

Mariusz Kubiak to 34 letni mieszkaniec Zduńskiej Woli, mąż i ojciec czterech małych córeczek. W lipcu 2011 r. Mariusz doznał wylewu krwi do mostu mózgu. Pomimo krytycznego stanu i złych rokowań lekarzy stopniowo wraca do zdrowia. Do pełnej sprawności fizycznej potrzebna jest stała i wieloletnia rehabilitacja.

mka
Komentarzy: 0

region

Rodzice i opiekunowie z województwa łódzkiego złożyli już ponad 190 tys. wniosków o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Wnioski można składać do końca czerwca, ale kto się pospieszy i zrobi to do końca kwietnia, uniknie przerwy w wypłacie świadczenia między okresami świadczeniowymi.

Sieradz

To była wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. 100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. Dziś wyjątkową rocznicę urodzin obchodzi Pani Józefa Ćwiek.

Sieradz

Wczoraj w bibliotece powiatowej w Sieradzu odbyło się spotkanie z psychologiem zdrowia. Wykład Sebastiana Serafickiego "Podwójne standardy starzenia" przerodził się w żywą dyskusję z publicznością na temat różnic w aktywności kobiet i mężczyzn po ukończeniu kariery zawodowej i postrzeganiu siebie w czasie wieku dojrzałego.

Teraz gra:

Nasze Radio 104,7 FM

Tamagotchi
Taconafide/Dawid Podsiadło

Nasze Radio 92,1 FM... nostalgicznie

Chciałbym cofnąć czas
Czesław Niemen

Kontakt do studia

kontakt@nasze.fm

Co, gdzie, kiedy

Giełda płyt winylowych
Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu