PCPR w nowej siedzibie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie przeniosło się na ul. Getta Żydowskiego, gdzie w budynku zajmowanym przez Powiatowy Urząd Pracy, zagospodarowano wolne pomieszczenia na parterze i w piwnicach. Środki na remont pochodziły z budżetu Powiatu Zduńskowolskiego (ok. 160 tys. zł) i z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (ok. 114 tys. zł). W nowej siedzibie stworzono o wiele lepsze warunki obsługi klienta i pracy niż w budynku przy ul. Żeromskiego, gdzie panowała ciasnota; zadbano o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Pod starym adresem pozostał Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności.