Finalizacja przetargu
27-01-2021

Dziś w południe podpisano akt notarialny, który sfinalizował przetarg nieograniczony z 15 października 2020 r. i dokonała się sprzedaż nieruchomości niezabudowanej należącej do Powiatu Zduńskowolskiego, położonej w Zduńskiej Woli przy ul. Żeromskiego 15-17.

W obecności notariusza, Starosty i Wicestarosty Zduńskowolskiego, nabywców czyli firmy ROYAL SAIL INVESTMENT GROUP oraz mediów, po przeczytaniu aktu notarialnego podpisano dokument, który pozwala na rozpoczęcie inwestycji.

Inwestycja ma obejmować budowę  180 mieszkań o łącznej powierzchni 10 tyś. m2,  5 lokali handlowych, 200 miejsc parkingowych (w tym również parkingów podziemnych). Mieszkania o wysokim standardzie dostępne dla każdego mieszkańca, od 30-130 m2 z możliwością połączenia dwóch mieszkań w jedno, duże balkony oraz tarasy nawet do 40 m2. Koszt inwestycji wynosi 50 mln zł. Czas realizacji projektu inwestycji to 4-5 lat.

Nowe boisko dla Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli powstanie na zapleczu szkoły za salą gimnastyczną, w wyniku przetargu została już wybrana firma, która zajmie się budową nowego boiska. Prace ruszą do końca półrocza. Firma ROYAL SAIL INVESTMENT GROUP wyraziła chęć wsparcia dla uczniów powstającego boiska i ufunduje piłki oraz niezbędny sprzęt sportowy dla szkoły.

Bez tytułu.png
polair.jpg