„Przebudowa drogi powiatowej Nr 4909E na odcinku Choszczewo – Krokocice – Lichawa - Etap II”
08-07-2020

Dziś została podpisana umowa na kolejny etap przebudowy drogi powiatowej pomiędzy Powiatem Zduńskowolskim, a wykonawcą przebudowy firmą „DROMAK” Spółka z o.o. reprezentowaną przez prezesa zarządu Macieja Ośródka.

Projekt „Przebudowa drogi powiatowej Nr 4909E na odcinku Choszczewo – Krokocice – Lichawa – Etap II” finansowany jest ze środków budżetu Powiatu Zduńskowolskiego, Gminy i Miasta Szadek oraz Województwa Łódzkiego na poziomie 60% wartości całkowitej zadania.

Zakres inwestycji obejmuje wykonanie jezdni o szerokości 5,50 m o nawierzchni bitumicznej o długości 1498 m wraz z utwardzonymi poboczami na długości jezdni, wykonanie zjazdów z destruktu asfaltowego, odtworzenie rowów przydrożnych po obu stronach jezdni, przebudowę przepustów oraz wykonanie oznakowania.

Przyczyni się do znacząco do poprawy stanu technicznego dróg oraz poprawy bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego i mieszkańców oraz wzrostu atrakcyjności inwestycyjnej regionu.

Przewidywany czas zakończenia prac przebudowy - 15.09.2020 r.

Bez tytułu.png
polair.jpg