24-03-2020

WAŻNE dla osób ubiegających się o zaświadczenia z Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Zduńskiej Woli. W związku z epidemią koronowairusa i zmianą zasad pracy Zespołu, dokumenty dostępne są teraz wyłącznie elektronicznie.

Załącznik nr 1 – Oświadczenie o miejscu pobytu stałego

załącza się do wniosku o wydanie orzeczenia o stopnia niepełnosprawności lub niepełnosprawności w przypadku posiadania nowego dowodu osobistego nie zawierającego zapisu miejsca stałego zameldowania lub w przypadku, gdy osoba przebywa na terenie powiatu zduńskowolskiego tymczasowo.

Załącznik nr 2 – obowiązek informacyjny

załącza się do wniosku o wydanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności lub niepełnosprawności

Bez tytułu.png
polair.jpg