MilczeNIE! – STOP przemocy - debata społeczna
04-10-2018

W środę, 3 października, w Spółdzielni Mieszkaniowej Lokator, odbyła się debata społeczna – konferencja „MilczeNIE! – STOP przemocy”.

Celem spotkania było omówienie problemu przemocy, bezpieczeństwa dzieci „przemocy rówieśniczej” oraz omówienie metod i form wsparcia w sytuacjach wystąpienia takich zagrożeń.

Podczas debaty przedstawione zostały również, za pomocą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, aktualne problemy społeczne pojawiające się lokalnie.

Organizatorem spotkania byli inspektor Małgorzata Mączyńska, Komendant Powiatowy Policji w Zduńskiej Woli oraz pan Mariusz Kubiak, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zduńskiej Woli.