Droga Górna Wola-Wilamów oficjalna oddana do użytku
11-12-2017

Droga Górna Wola-Wilamów oficjalnie oddana do użytku. Inwestycja kosztowała blisko 500 tyś. zł. Zadanie zrealizował Powiat Zduńskowolski przy udziale finansowym Gminy i Miasta Szadek.

Wykonawcą robót budowlanych była firma "WŁODAN” Andrzej Włodarczyk Spółka Jawna z siedzibą w  Porszewicach. Nadzór inwestorski sprawowała pani Katarzyna Wieczorek.

Przebudowa drogi powiatowej o długości 1 238,33 km. Szerokość jezdni: 3,5 m z poszerzeniami na mijankach do 5,0 m.

Rodzaj nawierzchni:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego,
- podbudowa zasadnicza z mieszanki kruszyw,
- wyrównanie istniejącej podbudowy z tłuczniem kamiennym,
- pobocza z kruszywa łamanego.

Więcej zdjęć: https://www.facebook.com/Powiat-Zdunskowolski

Zdjęcie drogi po przebudowie